Promosyon Bilet Nedir?

Uçak biletleri maliyetin yüksek olmasından dolayı diğer ulaşım yollarına göre daha pahalıya mal olmaktadır. Günümüz şartlarına bakıldığın da hala insanların beklediği fiyatlara düşmediğini görüyoruz. Tabi ara ara sisteme giren sınırlı sayıda ki promosyon biletleri fiyatların genelde yüksek olmasından dolayı büyük talep görmektedir. Promosyon uçak biletleri normal biletlere nazaran değişiklik yapılma imkanı olmasa da yüksek fiyatlar insanları promosyon biletlere yönlendirmektedir. Promosyon biletler diğer biletlerin hemen hemen yarı fiyatınadır.

Hatta 30 TL – 40 TL arasında fiyatlar ile de karşılaşmak mümkündür. Tabi ilk bakıldığında müşteriyi fiyat farkı ile kendine çekse de çok riskli bir alışveriş olacaktır. Çünkü promosyon biletler diğer biletler gibi anlık olarak alınamaz. Uçuş yapacağınız tarihten en az bir ay önce biletinizi almanız şarttır. saat dilimine kadar bir ay öncesine bileti kestirmeniz gerekiyor. Promosyon biletler de rezervasyon yapılamaz. Yani düşünme payı olmadan bir ay sonrasına bilet almanız gerekiyor. Tabi bir ay sonrasında kesin bir tarihte gideceğiniz bir yer var ise sizin için promosyon biletler uygundur. Fakat uçak biletinizi aldıktan sonra her hangi bir durumdan ötürü tarih değişikliği veya iptal isteminde bulunur iseniz, almış olduğunuz bilette hiç bir değişiklik yapılamaz.

Bu durumlarda biletiniz direk iptal olur. Tabi yapılan iptaller de tarafınıza ücret iadesi de yapılmamaktadır. Kısacası promosyon biletler de tarih değişikliği veya iptal edilme durumu söz konusu olamaz. Eğer biletinizin yanmasını istemiyorsanız almış olduğunuz tarihte ve saat dilimin de uçuşunuzu gerçekleştirmeniz gerekiyor. Eğer bir ay sonrasına kesin bir randevunuz var ise bizleri arayarak firmalar arası en uygun promosyon biletler hakkında bilgi alabilirsiniz. Gerekirse uçak biletinizi de tarafımızdan satın alabilirsiniz. Firmalar arasında bilet ücretleri kıyaslaması yapılarak en uygun fiyatlar ile uçak bileti sahibi olabilirsiniz. Sadece promosyon biletler için değil güncel olarak uçak biletleri hakkında da iletişim numaralarımızdan bizleri arayarak bilgi sahibi olabilirsiniz. En uygun uçak bileti fiyatları ile kesintisiz olarak hizmetinizdeyiz.Lütfen Bekleyiniz...